FREE FOR RADIO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE FOR RADIO

FREE FOR RADIO 88.2 FM
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 javni (ne)red i (ne)mir u Gradu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Marin




Broj postova : 6
Registration date : 19.12.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimesub srp 26, 2008 8:52 am

Provo son poslat na službene stranice Groda.
Evo i ovode:

Da li za sve lokale vrijedi dozvola rada do 02.00?

Jesu li vlasnici odgovorni za goste kojima poslužuju hranu i piće ili je njihovo neprilično ponašanje nečija tuđa briga?

Zašto se ne primjenjuju sankcije za osobe koje krše odredbe važeće Odluke GV o radnom vremenu lokala i načinu puštanja glazbe?


Nemilo son kurijož ca ćedu odgovorit. Rolling Eyes
Reka bi Ivica Prosko: Bome, kako i obišno! Laughing
[Vrh] Go down
Marin




Broj postova : 6
Registration date : 19.12.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimesub srp 26, 2008 9:00 am

Ovo son penso petat u "Ušatac", ma son ćapo Kotu za Mondu. Embarassed
Fregulu son izgubi užoncu od ovega Foruma, ni za zamirit. Smile
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimesub srp 26, 2008 6:49 pm

Meni je na slično pitanje odgovorila osoba, koja je u izvršnoj vlasti G.Hvara;

"Koji si ti "faktor"da postavljaš ovakva pitanja-stavi "izo"stakla i zatvori ponistru -kupi čepiće za uši (plastične) a ima tko se brine o takvim situacijama i tko je plaćen da prati situaciju...etc."

Slijedeći naputak učinih to isto i riješih problem za 32 kn.(čepići) i 623 EU (ponistre) i napokon pronađoh "mir".
Postoje i male "nuspojave" (nije opasno) bolovi u vratu zbog "čepića" koji tijekom spavanja "žuljaju" ali bolje i to nego nesanica.
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:12 am

Počele popuštat ponistre Shocked nema druge nego zazidat bloketima Shocked i opet probit tornom Idea kad prođe ova Shocked veragosta Idea i sad vidim da je dobra ona study svakog gosta tri dana dosta Very Happy pa taman da je i veragosta Embarassed a blaženo ono zimovanje kad je sva Very Happy elita vanka otoka Very Happy a mi smrtnici Wink guštamo ki prajci Embarassed da oprosti cijenjeno pučanstvo Very Happy

A brate najgore šta se ovi Taljani scratch prave Ingljezi study a ne znaju ni Taljanski Shocked unda se ovi drugi prave da su ovi drugi pa se ovi drugi prave da su treći Shocked pa više ne znaš koji su koji Shocked a u stvari svi isti Razz osim ovih koji po boji kože odudaraju scratch a oni genšeri da je njima šmucih Shocked ka kod kuće im bolje Question pa ih nema načuja sam da čekaju Sleep povratak ovih drugih i trećih kući Rolling Eyes pa će unda doć Very Happy pametno jerbo tada neće biti šmucih vengo ales čisto Very Happy pametan narod Very Happy a ne ovi naši Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:23 pm

Poče ja zaziđivat ponistre kad eto onih Brzih Ruku Shocked da nesmim na svoju kuću (ženina al ovi neznaju) Very Happy zaziđivat ponistre ni prozore liti vengo jedino zimi Shocked da je to protovzakonito po nekom članku tom i tom radi remećenja javnog reda i mira i da se nesmi izvoditi građevinske radove od tasitad do tad i tad Shocked ma koji radovi Shocked pa ne mogu spavat od ove deračine vanka Sad a oni da ja nisam tu da kršim zakone nago da ih poštujem ko i svaki građanin ovoga grada Shocked Shocked Shocked
unda me štrecnulo srce i sad moram mirovat i nesmim pit veće od litre vina dnevno i koji bićerin rakije(domaće je domaće) Shocked kuku meni di god okrenem ne vridi
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitimened stu 09, 2008 10:02 pm

Orcovci Shocked dižu buku sa Colančecom pod ruku Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Empty
PostajNaslov: Re: javni (ne)red i (ne)mir u Gradu   javni (ne)red i (ne)mir u Gradu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
javni (ne)red i (ne)mir u Gradu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FREE FOR RADIO :: Sve o Free For Radiju-
Forum(o)Bir: