FREE FOR RADIO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE FOR RADIO

FREE FOR RADIO 88.2 FM
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 hoće počet lavurat radi paiz

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
reage mr




Broj postova : 20
Registration date : 08.02.2008

hoće počet lavurat radi paiz Empty
PostajNaslov: hoće počet lavurat radi paiz   hoće počet lavurat radi paiz Icon_minitimesub oľu 21, 2009 2:52 am

al se je odustalo recesija je???
[Vrh] Go down
lovro




Broj postova : 4
Registration date : 09.12.2008

hoće počet lavurat radi paiz Empty
PostajNaslov: Re: hoće počet lavurat radi paiz   hoće počet lavurat radi paiz Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 6:20 pm

reage mr je napisao/la:
al se je odustalo recesija je???
Nije recesija, nego su gazde išle tražit koncesiju s namjerom da im lokalna samouprav plati odašiljač. Ali to neće tako ići. Uputio sam žalbu HAKOM-u i Vijeću za elektorničke medije, s zahtjevom da im se oduzme koncesija za Stari Grad i raspiše novi natječaj.
[Vrh] Go down
igor
Admin
igor


Broj postova : 182
Age : 46
Location : For
Registration date : 06.11.2007

hoće počet lavurat radi paiz Empty
PostajNaslov: Re: hoće počet lavurat radi paiz   hoće počet lavurat radi paiz Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:05 pm

lovro je napisao/la:
reage mr je napisao/la:
al se je odustalo recesija je???
Nije recesija, nego su gazde išle tražit koncesiju s namjerom da im lokalna samouprav plati odašiljač. Ali to neće tako ići. Uputio sam žalbu HAKOM-u i Vijeću za elektorničke medije, s zahtjevom da im se oduzme koncesija za Stari Grad i raspiše novi natječaj.

odlicno!

onda se ti lipo jov na natjecaj, uloz cca 500.000,00 kn u opremu, jude, dozvole, prostor... pa cekoj da ti grod (Hv-Sg, sve isto) isploti 0 kn za to ca in pokrijes sve dogadjaje, lokalni sponzori 0 kn ...

onda cu jo pisat zalbe ovamo i onamo pa se ti j. sa svima navedenima.

ffr samostalno 2 godisca proizvodi dobar program, gradovi i opcine u 2 godine uplotile su non pinku vece od ciste 0. pa mi ti objasni ca smo to mi ocekivoli od groda diablo
[Vrh] Go down
http://www.ffr.hr
Sponsored content





hoće počet lavurat radi paiz Empty
PostajNaslov: Re: hoće počet lavurat radi paiz   hoće počet lavurat radi paiz Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hoće počet lavurat radi paiz
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FREE FOR RADIO :: Sve o Free For Radiju-
Forum(o)Bir: