FREE FOR RADIO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE FOR RADIO

FREE FOR RADIO 88.2 FM
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dolazi Gadafi

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
prospe




Broj postova : 17
Registration date : 16.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimečet oľu 13, 2008 8:45 pm

samo što nije .......
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimepet oľu 14, 2008 3:05 am

A da se ti ostaviš pića drunken koji gadafi confused ako misliš na one šatore to snimaju film o onome Smail-agi-Čengiću Very Happy valjda neki dokumentarni ,da je bi jedno lito tu na pjacu sa svojom famejom .Imali su isto šatore na pjacu i sad mu jedan rođak doša obnovit sijećanja pa će usput snimit dokumentarac .

Tako da to ni gadafi nego ovo šta sam napisa a i reka mi je jedan koji je bi na study čak u Split a ni to šala njemu je još i biž-dida bi u Split na study i to opet ni šala.A njegova žena je isto čula od jedne žene kojoj je muž study veterinu i poznaje konje i on je reka da je istina jer da po pjaci ima još rupa od kopita konja od ovega Smaila-samo se ne vide jer su ispod onih kamenih ploča.A od ovega veterinara konjod koji je isto učen čovik sad momentalno šiša ljude jer nema posla zamisli naša jednu dlaku a kako se on razumi u dlake reka je da bi to mogla bit konjsaka isto od ovega Čengića.

Da malo skratim .

Onda je doša jedan koji radi u mesarnicu a ni mesar, nema posla Sad inače završi za medicinskog brata a kako je bila kod nas ona gay-parada sad ga svi gledaju onako ispod oka ka da je on kriv šta parada ni uspila btw.ovo je i pitanje za emisiju špurtilom i ostima.mislim ovo o paradi Question i sad on govori da se ta dlaka pošalje u metropolu tu iz Splita bar mislim nisam bi odvano Embarassed na analizu.

Eto to je to.Ako šta doznam novo odmah ću se javit a ako ni nešto jasno možeš se javit mom glasnogovorniku kad se otrizni jer se bi napi kad je ču da će doć gadafi a sad je opet pjan jer mu je reka jedan njegov prijatelj koji je bi sa njim ma brod kad su prevozili praznu povratnu ambalažu za libiju pa poznaje gadafija da ovi neće doć.

P.S Da će ovi za film uzimati statiste ja se prijavi za konja dobro plaćaju i njihova hrana(samo da ni sijeno jer blitvu ne volim) a da če nas jahat neke mlade ženske ,najgore šta se moram okupat al posal je posal,je tako.
Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimesub oľu 15, 2008 2:38 am

:oops: jedva naša ono od sinoć.
Već sam misli da sam drunken ko oni moj glasnogovornik scratch a ko promijeni oni forum šta je bi sinoć.Skoro me strefi kulap evo na još mi se ruke tresu Shocked i sad da mi se nešto dogodilo ko kriv i di ćeš u ovu uru koga zvat da ti pomogne a i ko će mi pomoć kad mole boga da me nema Sad i sad zaboravi šta sam ono ti napisat scratch sad zaboravi i ono šta nisam zapamtio a znam da sam zapamtio da ne zaboravim scratch il je bilo obratno a sve mislim da nije a možda i je a kad bolje promislim scratch nešto tu nije dobro a kad pogledaš s druge strane nije toliko ni loše a da je opet dobro i nije Shocked a je me ošini još nisam doša sebi a možda jesam a nisam toga svjestan a bar i nisam Rolling Eyes vidi sad kako nagle promjene mogu sludit nevina čovka.I sad da sam umro sutra bi svi rekli "puka ka corcak" Embarassed a di je trošak pa sprovod pa svi plaču pa svi šetaju oko tebe a ti ležiš mrtav hladan pa te poljevaju vodom a tebi ni di čega:( gadna tema ali šta ćeš moglo se dogodit eto đava izija i promjene meni ni drago ni mudante minjat svaku sedmicu kamoli naletit na ovako radikalne poteze u ovu uru.

Sad kad spomeni mudante siti sam se što sam ono tija napisat ako opet ne zaboravim scratch a da u svezi glede one dlake šta je nađoše na pjacu pa poslali u metropolu Very Happy nije od konja.
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimened oľu 16, 2008 1:37 am

Sinoć jedva doša do one dlake i mora prekinut Embarassed nešto zavijalo pod prozorom pa mislio da je oni pjevač G.Caran Shocked pa se čudim di je u ovu uru doša pivat pod moju ponistru a svit okolo Sleep i već stavija u najlon kesu 2 piva,pršut ,sir.paket hrenovki.po kile kruva.kutiju cigara,malo škije ako mu je do"motanja", mislio zamotat će i meni,volim i je te "zamotane" od njih se lakše diše Very Happy i stavio još kolača,2 sirova jaja -računam za glasnice i otvorim prozor kad ono Shocked Shocked Shocked Shocked dvi mačke imaju da prostiš ljubavnu igru ili predigru đava zna šta ali uglavnom jedna navr-druge bounce a ja mislio oni Caran a jesam budala nad budalama Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimened oľu 16, 2008 2:07 am

Mora prekinut opet one dvi mačke Embarassed nemoš virovat šta rade Shocked ako hi uvati komunalni redar neće dobro proći Sad a ža mi tih mačaka nekako me pdsjećaju na mlade dane bounce Very Happy al pusti ti to zakon je zakon Cool nemoš ti kako ti oćeš moraš se prvo logirati.pokazati oni JMBG otipkati pin,predočiti ID etc.etc,etc pa tek onda te ljubavne igre dolaze na red Embarassed as druge strane kad pogledaš dok to sve napraviš prošla te i volja Sad bar kod mene a neznam kako to drugi podnose Question

Opet nisam doša na temu o onoj dlaki al uglavnom nije konjska ni od onog Age -smaila nego da je još iz doba kad se tu na otvorenom (e da je tad bilo kazalište) održava HRF- scratch Shocked Shocked ko bi reka da je toliko stara ta dlaka Shocked ovo mi je reka jedan šta svaki dan pije pivo ispred na pazaru a tamo moš svašta čut. Embarassed
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimened oľu 16, 2008 2:24 am

Opet one mačke Very Happy a je im lipo Smile .

Sad mi nešto palo napamet scratch a di je Prošpe Shocked stavi temu dolazi gadafi i Question šta ,kako s kim .s čim zbog čega,radi čega , je već doša ako je doša kad odlazi di odlazi i to a on ništa Shocked

ps.Sutra stavljam novu temu.....DOLAZI PROŠPE...... Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimepon oľu 17, 2008 12:41 am

Oša aga -od -Smaila Very Happy

Bolje da je oša cheers skoro izgubi glavu i malo falilo i zube (da su bar moji nebi bilo ža nego tuđi mislim oni socijalni a kako nam stoji zdravstvo klimavo još najbolje da mi se i zubi rasklimaju Rolling Eyes ) a ima bi i oftamolog posla Laughing
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimepon oľu 17, 2008 1:06 am

Mora prekinut opet one mačke a đavliji neki mačak scratch pa svaku veče isto Shocked ko da se naguta onih tableta za impontenciju Wink morat ću i ja probat pa taman otkazalo srce Very Happy sad me smutija mačak ne znam di sam sta scratch

A da sitija se Very Happy iša da ću glumit konja za oni dokumentarac a ono raspisali nagradu ko nađe još jednu dlaku na pjacu dobiva ni manje ni više nego 100 eura Shocked cheers jer da je ta dlaka od iste (kako su rekli ovi iz metropole scratch valjda vadili oni DNK pa znaju Question a ja pri mora ić u Sarajevo na utvrđivanje očinstva scratch jedna napala da je njezino dite moje dite a di će bit moje ka da ja mogu rodit a ona opet da je moje ja njezino ona moje Embarassed i sva srića doša susid da smo mu već dosadiki i prizna da je dite njegovo Shocked ) žene samo nije sa iste pozicije tijela a koja je žena neće kažu Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimepon oľu 17, 2008 1:29 am

Nešto mi govori da će i ovi mačak u metropolu na oni DNK Laughing a đavlija mačka scratch

I onda poče ja tražit tu dlaku Embarassed računam 100eura je 100 eura Very Happy nisan
(uredi me mačak gore falija umisto slova "l" stavija "k" a da ću ja pit one tablete scratch ) nisam bija sam, bilo tu ljudi ka u priči Shocked 100 eura je 720 i nešto kuna Wink kad odjednom neki sa toljagom poče vitlat oko sebe ka da je pomanita sva sreća da sam zavika Shocked nemoj mene ja sam renta- konj Idea i sva srića da me je pripozna po grivi i repu pa sam proša lišo Very Happy a da ne završija bi ko zna di Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimepon oľu 17, 2008 2:00 am

Umori se i mačak scratch i unda ovi sa toljagom rastira to svita po pjaci Embarassed skoro sruši šatore rastira muziku Embarassed razbižali se i ovi drugi renta-konji Embarassed svak pobiga di je moga a ja dospija u apoteku pa mi dali nekih tableta za smirivanje Embarassed đava odnija i dlaku i 100 eura Embarassed bitno da je glava na ramenu ili noge na ramenima il ramena na glavi eto na još me drži Embarassed ako bude vestivala bit će i dlaka Very Happy al kako se čovk uči dok je živ ove godine za vrime vestivala skupljam odma dlake Idea a ne vako skoro nastrada Embarassed (a ovi sa toljagom da će završit na ju-bi-to e to je para Very Happy )

Odoše oni i neka im je sretan put mirno more (za jugo nisam kriv) i nek nam se opet vrate do druge godine može i treće meni sve isto a i četvrta nije loša(jake ove tablete Shocked ) Sleep
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 3:51 pm

Shocked bija u gradu i crka od Laughing ja na pjacu Shocked imam šta i vidit Shocked svi idu pognute glave pita jednog šta je ovo a on meni da traže Laughing neku dlaku Embarassed a ja njemu kakvu dlaku a on meni od neke Platke Vokos Shocked Cool Laughing scratch a ja njemu ko ti reka Question a on meni da mu reka niki Cool Prošpe a ja se skoro upiša od smija lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimeuto lip 03, 2008 12:31 am

Nema dlake nema Vlatke nema Severine nema HRF Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimeuto lip 24, 2008 1:07 am

Vidim da je stiga na forum scratch jrosso scratch il će brzo izbori Question il je pobiga sa Shocked cime Shocked mislim onog drugog foruma Very Happy mislim cima Very Happy može bit i konop Embarassed da ne bude zabune Embarassed a neka drago mi je da je doša Very Happy pravi čovik" lancune" Laughing veće nego ja Laughing
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimesri srp 23, 2008 7:48 pm

corcak je napisao/la:
Vidim da je stiga na forum scratch jrosso scratch il će brzo izbori Question il je pobiga sa Shocked cime Shocked mislim onog drugog foruma Very Happy mislim cima Very Happy može bit i konop Embarassed da ne bude zabune Embarassed a neka drago mi je da je doša Very Happy pravi čovik" lancune" Laughing veće nego ja Laughing

ovo je garant niki drugi jrosso Embarassed oni prvi bi se već javia Very Happy
[Vrh] Go down
igor
Admin
igor


Broj postova : 182
Age : 46
Location : For
Registration date : 06.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimečet srp 24, 2008 12:53 pm

corcak je napisao/la:
corcak je napisao/la:
Vidim da je stiga na forum scratch jrosso scratch il će brzo izbori Question il je pobiga sa Shocked cime Shocked mislim onog drugog foruma Very Happy mislim cima Very Happy može bit i konop Embarassed da ne bude zabune Embarassed a neka drago mi je da je doša Very Happy pravi čovik" lancune" Laughing veće nego ja Laughing

ovo je garant niki drugi jrosso Embarassed oni prvi bi se već javia Very Happy

sezona mu je Razz Razz

cekoj Arrow
[Vrh] Go down
http://www.ffr.hr
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimečet srp 24, 2008 11:42 pm

igor je napisao/la:
corcak je napisao/la:
corcak je napisao/la:
Vidim da je stiga na forum scratch jrosso scratch il će brzo izbori Question il je pobiga sa Shocked cime Shocked mislim onog drugog foruma Very Happy mislim cima Very Happy može bit i konop Embarassed da ne bude zabune Embarassed a neka drago mi je da je doša Very Happy pravi čovik" lancune" Laughing veće nego ja Laughing

ovo je garant niki drugi jrosso Embarassed oni prvi bi se već javia Very Happy

sezona mu je Razz Razz

cekoj Arrow

Sreo ga na rivi liže sladoled Very Happy kaže-ma kakva sezona Shocked slabo Sad uništi ga Embarassed sve pomalo od poreza do svih ovih dažbina Rolling Eyes unda mi je reka da se privarija Shocked jerbo da je i on prodava sladoled ka i oni na rivu Arrow bolje bi proša Very Happy a ja njemu šta nisi Shocked a da nije dobija konj-cesiju Shocked a ja njemu nije konj vengo kon Shocked on kon ja konj Laughing i istopi mu se sladoled još se vide maće od jaja (da prostiš) unda je on poludija a ja mu još reka da sam vidija jednega sa one Glagvice Opuzene Very Happy a on da nije Glagvice vengo Glavice i unda opet isto Shocked a ja njemu da veze-nema nego da ga je ovaj pozdravija Very Happy e unda mu je tek pa mrak na oćale Rolling Eyes skoro je pustija onog ćuku(pas) name Shocked jedva ja izvuka živu glavu Embarassed i unda da je vika zamnom da ćemo se vidit na jesenskom zasijedanju Question neznam čega Shocked nisam čuja jerbo sam već bija ispred Overlanda a tamo moraš brže hodat Shocked jer piše da ga osigurava neko klema osiguranje Shocked ako je klema tu je i struja Idea jel tako i unda ja biži bounce i da skratim jedva pobiga cheers morat ću sutra jopet ić vidit šta se ovi jrosso naljuti name Sad a ja ni kriv ni dužan (jedan kredit) a on ćuku name (pas) ako ga i ti vidiš pitaj pa mi javi btw.častim sladoledom Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitimened stu 09, 2008 9:57 pm

Žak kaže -nije Tito a niko ga i nije ništa Pito Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dolazi Gadafi Empty
PostajNaslov: Re: Dolazi Gadafi   Dolazi Gadafi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dolazi Gadafi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FREE FOR RADIO :: Grad Hvar-
Forum(o)Bir: