FREE FOR RADIO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREE FOR RADIO

FREE FOR RADIO 88.2 FM
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PJACA

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: PJACA   PJACA Icon_minitimečet tra 10, 2008 12:25 am

Osta šokiran nasrid pjace Shocked trči čovik priko pjace sa onim aparatom za slikavanje Shocked šta se zove "idiot" valjda dobio ime po nekom idiotu Idea Embarassed ža mi aparata Sad dobar a idiot Sad i gledam ja di ovi trči Question još će upast u more bit će belaja Embarassed kad projuri i pas Shocked ne morski ovi nadzemni Idea kad šta imam vidit ovi sa "idiotom" sustiga pasa Shocked i poče ga slikavat Shocked a pas se umirio ka oni manekeni ni da mrdne uvom scratch a ovi sa "idiotom" (aparat za slikavnje op.autora) slikavaj pa slikavaj Shocked sa svih strana a pas miran ko maneken Very Happy samo gleda i mjenja poze ko oni u "velikog brata ili sestre ili tako nešto" gleda li ga gleda a ovi slika li ga slika Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet tra 10, 2008 12:48 am

Mora naranit mačke ima mladih 5 Very Happy i usvojila dvoje Very Happy pa sad mijauču svih svih sedam Embarassed a tata mačak ih napustio pa je mama mačka Embarassed samohrana-mačka Embarassed i pitam ja ovoga šta toliko slikavaš tega pasa a onmeni da je pas napravija prekršaj Shocked a ja koji a on Question" da je izvršija kazneno dijelo koje podliježe prekršajnom zakonu o održavanju reda i čistoće na predjelo grada zvanom pjaca i koje može negativno dijelovati i na ostale pase i sukladno odredbama zakona o sprečavanju takvog dijelovanja ima se dotični pas slikati i ista slika poslati vlasniku ili skrbniku ili nekom ko je mjerodavan za njegovo uzdržavanje a u slučaju ne pronalaska dotičnih istu tu sliku zadržati u arhivi do pronalaska dotičnih ili putem medija obavijestiti dotične da je slika u arhivi" Shocked Shocked Shocked ništa ga nisam razumija dok mi nije reka da se (izvršio veliku i malu nuždu nasred pjace) Shocked i da se to više nesmi Shocked unda sam oša kući i poveza sve šta se miče oko kuće i po kući da mi nebi oni sa "idiotom "doša snimat a ja mora plaćet kazne za njihova(velika i mala nužda scratch
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepet tra 11, 2008 1:33 am

Dogodilo se zlo i napako Shocked pobigle mačke u oni mali park oni pored mora scratch valjda ćutle on dva kontinjera pokraj mora Shocked baš hi je lipo vidit unde Very Happy zelene se ka dva busa lavande Very Happy i sad ja misli scratch nema veze valjda je oni povata pase kad ono Shocked Shocked i još jedan Shocked brat bratu pet i po pasa i mojih sedam mačaka Shocked prave nered po parku Shocked ne da prave nego katastrofa ka u onom nacional đeografiku Shocked i unda ona šta prodaje lavandu i vonjavku zvala onoga sa idiotom da ih poslika Embarassed a ovi kad je vidija koliko tega ima oša i vratija se sa kamerom scratch i poče snimat sve u gro planu da im se bolje vide face Wink radi naplate kazne Laughing kad je poče snimat prema meni ja pobiga kući Idea da ne platim kaznu za onih sedam mačaka(dvi usvojene)i još bi mi moga i one pase natovarit navrat scratch

I eto na već ova ura a mačaka još nema doma Shocked ili su se sakrile il hi je povata oni sa kamerom(dobra kamera snima i u boji) scratch

P.S.Ako hi ko vidi neka mi javi na PP a za nagradu nudim jednu od tih sedam mačaka(mater mačku ne mogu) i mogu još platit piće.
Unaprijed zahvaljujem.Corcak.
Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimesub tra 12, 2008 6:30 pm

Ide nabolje Very Happy dobija dvanaest poruka da su mačke viđene Very Happy ali se još nezna di Sad a upravo sad mi javlja jedan forumaš na PP imenom Brza Noga da zna di su Very Happy i da će mi detaljno napisat večeras Very Happy da se strpim da su dobro i da im ništa ne vali Very Happy

Hvala Brza Nogo a jesi čovik Very Happy spasija si me a hvala i ostalima šta se javiše u znak potpore Very Happy hvala medijima šta objaviše ovaj članak(izludila me ova moja pa mora)(da će zvati ono društvo za zaštitu beštija)
Još jednom hvala Brzoj Nogi i da bude još brži Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimened tra 13, 2008 11:48 pm

Posla Brza Noga emajl Very Happy moram ga prepisat pa objavit Very Happy na prvu ruku izgleda dobro Very Happy vidićemo Very Happy

PS.Zamolio on da ga objavim iako je privatne naravi scratch nema veze ljudi smo Very Happy a i mačke bi volile da se nađu u medijima Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepon tra 14, 2008 1:44 am

Bilo bi bolje da se Brza Noga zove Brza Ruka scratch kolko ovog napisa Shocked neću (ne ću) do jutra prepisat Shocked morat ću zamolit jednog vrenda koji ima vaks da mi vaksira Idea jer ovako nikad kraju Shocked a ža mi mačaka Sad pogotovo jedne od svašt lišpa Very Happy a zove se Ćićolina queen ma milina od mačke take mačke nema ni u Perziji Very Happy a nije Perzijska nego naša domaća queen prošlo lito tija je kupit jedan Talijan Shocked ja skoro proda a ova moja cat da je to nasilje u obitelji i da će me prijavit Shocked onima za zaštitu beštija Shocked a da ona neviruje talijanu da joj je rekla susida da je njoj talijan Shocked izija mačku cat prošle godine Shocked doduše ne ovi isti nego neki različiti (da različiti Laughing Shocked nikad čuo za različitog talijana Shocked ) talijan i mora odustat a sad vidim da sam dobro napravija jer štaje Ćićolina cat nema je nikud Very Happy a draga mi je i Clementina a tek Cristina pa Severina (to joj pokojni did da ime da nebude zabune) ima i mali mačak njega zovemo corcak (pomeni) e šta je taj:bounce: čudo neviđeno bounce umiljat (ka rajsko prase) lip šesan pametan elegantan Very Happy maneken dika od maćka Very Happy može za izbor lipotana među mačkama Idea vidiš dobra Idea znan jednog iz svijeta šoubliznisa pa ću ga sutra pitat Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepon tra 14, 2008 11:44 pm

Oni moj nije ima vrimena za vaksirat pa sam mora cili dan prepisivat (ka u školi Embarassed ) još malo pa gotovo Very Happy a sni mačka vrag zna šta je Question ka da je na baterije a nije Shocked i sad mi nije jasni kako smo moje mačke nesmiju šetet gradom Shocked a svi ovi drugi smiju scratch sve mislim da će oni talijan omastit brke Sad ovo sa mačkama nije šala Rolling Eyes ispalo da moram platit kaznu Shocked zato što mi Brza Noga naša mačke Shocked jadni čovk kolko se namučija i sad Shocked belaj scratch ja moram platit ako ne ostaće mačke kodnjega dok ja neplatim Shocked kaznu Shocked a ko je zna da se mačke nesmiju kretat slobodno gradom Embarassed a bija danas na pjacu a svih vrsta pasa Shocked i podvrsta Shocked vidija jednog Shocked ni pas ni mačka Shocked vrag zna štaje Shocked a ona mala ga zove FIFI da FIFI i to ime za pasa Shocked a FIFI ni repa ni glave Shocked ma ni ušiju a štaš pričat ničega i to šeta gradom Shocked koji es bavi Elitnim Turizmom Shocked a ovi drugi još i gori Shocked Shocked

moram ić doša Brza Noga da mu dam murtadele za mačke jerbo da ih oni nemaju sučim hraniti Shocked pa šta su ih unda zatvorili Shocked :shock
:
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimened tra 20, 2008 2:12 pm

Dok ja doša sa službenog puta Very Happy vratili mačke Very Happy živa anoreksija Shocked Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepon tra 21, 2008 12:07 am

Naša Clementini Shocked zavzano oko vrata Shocked dobro se nije Shocked ugušla Shocked

O D L U K U

o držanju pasa i postupanju sa psima i mačkama lutalicama

I. OPĆE ODREDBE

Članak 1.

Ovom se Odlukom propisuju uvjeti i način držanja pasa te način postupanja s neupisanim psima te psima i mačkama lutalicama radi zaštite pasa i mačaka te ljudi koji s njima dolaze u dodir, zaštite okoliša i očuvanja javnog reda i mira.

Članak 2.

Odredbe ove Odluke ne odnose se na pse koji služe za potrebe vojske i policije.

II. UVJETI I NAČIN DRŽANJA PASA

Članak 3.

Na području Grada Hvara psi se mogu držati samo pod uvjetima i na način utvrđen zakonom i ovom Odlukom.

Članak 4.

Veterinarsko-zdravstvenu zaštitu i sanitarne mjere u vezi s držanjem pasa obavljaju ovlaštene veterinarske organizacije.

Članak 5.

Fizičke i pravne osobe koje su vlasnici, korisnici ili držatelji pasa, odnosno osobe kojima je povjereno čuvanje pasa (u daljnjem tekstu: posjednik psa) dužni su brinuti se o njihovu zdravlju, poduzimati propisane i naređene zdravstveno-sanitarne mjere za zaštitu od zaraznih bolesti, osigurati im liječenje, voditi brigu o prehrani i primjerenom smještaju u sanitarno-higijenskim uvjetima, njegovati ih i paziti, ne smije ih se zlostavljati, nanositi im bolove i izazivati strah ni izbacivati iz kuće u kojoj se drže.

Članak 6.

Posjednik psa dužan je poduzimati propisane ili naređene mjere za sprečavanje i liječenje psa od zaraznih iIi nametničkih bolesti te mjere za zaštitu čovjekova okoliša od negativnih utjecaja nastalih držanjem psa.

Članak 7.

Posjednik psa dužan je psa starijeg od tri mjeseca svake godine obvezno cijepiti protiv bjesnoće.

Posjednik psa dužan je pribavljenog psa, koji ranije nije bio cijepljen, cijepiti u roku od 15 dana od dana kad ga je pribavio.

Posjednik psa dužan je, osim obaveznog cijepljenja, psa podvrgnuti i drugim zaštitnim mjerama koje su naređene radi sprečavanja i suzbijanja zaraznih i nametničkih bolesti.

Članak 8.

Ukoliko pas oboli od zarazue bolesti ili se posumnja da od nje boluje, mora se odmah izolirati i zatvoriti u posebnu prostoriju, odvajajući ga tako od Ijudi i drugih životinja i o tome obavijestiti veterinarsku organizaciju.

Nakon veterinarskog pregleda psa, u slučaju iz stavka 1. ovog članka, posjednik psa dužan je postupiti prema nalogu veterinarske inspekcije ili nadležne veterinarske organizacije i izvršiti naređene mjere.

Članak 9.

Troškove naknade za veterinarsko-zdravstveni pregled, cijepljenje i dijagnostičko ispitivanje psa i druge zdravstvene mjere snosi posjednik psa.

Članak 10.

Ukoliko nadležni veterinar utvrdi da psu nije poklonjena odgovarajuća briga i zdravstvena zaštita i da ga se zlostavlja, veterinarska inspekcija poduzet će odgovarajuće mjere za zaštitu i zbrinjavanje takvog psa.

Članak 11.

U stanu u kojem stanuju sustanari pas se može držati samo uz suglasnost svih sustanara.

Članak 12.

Posjednik psa dužan je osigurati da pas ne ometa utvrđeni kućni red i mir.

Članak 13.

Pas se ne smije držati na balkonu ili terasi u zajedničkim prostorijama zgrade (stubište, ulaz, lift i sl.)

U zajedničkim prostorijama zgrade posjednik psa dužan je voditi psa na uzici.

Posjednik psa dužan je odmah očistiti prostorije ili površine koje služe zgradi kao cjelini, kao i zajedničko dvorište ako ih je njegov pas onečistio.

Članak 14.

U zajedničkom dvorištu ili vrtu pas se može držati samo uz suglasnost svih vlasnika i korisnika dvorišta.

Ukoliko se pas drži u zajedničkom dvorištu ili vrtu odnosno u neograđenom dvorištu ili vrtu, mora biti privezan lancem koji ne smije biti kraći od tri metra i imati pseću kućicu koja mora biti zaštićena odozdo i sa strane od vlage i zime.

Na ulazu u dvorište ili vrt u kojem se drži pas posjednik mora na vidljivo mjesto staviti tablicu koja upozorava na psa (npr. "čuvaj se psa" i sl.) te imati ispravno zvono na ulaznim ili vrtnim vratima. Nasrtljiv ili oštar pas ne smije se držati u dvorištu ili vrtu stambene zgrade.

Članak 15.

Pas se mora držati tako da ne ugrožava osobnu sigurnost ljudi.

Ako pas ili mačka ozlijede neku osobu, njihov posjednik dužan je odmah obavijestiti veterinarsku inspekciju i odvesti psa ili mačku na pregled u veterinarsku stanicu.

Članak I6.

Ako se pas ne može držati na način propisan ovom Odlukom, posjednik ga mora predati Društvu za zaštitu životinja ili sličnoj organizaciji, odnosno osobi koja se želi brinuti o psu. Posjednik koji psa ne može nikako zbrinuti u skladu s odredbom iz stavka 1. ovog članka, mora se pobrinuti za njegovo usmrćenje koje će obaviti veterinar.

Usmrćenje (eutanazija) mora se obaviti na najsuvremeniji i najbezbolniji način u skladu s Poveljom Ujedinjenih naroda o zaštiti životinja.

III. KRETANJE PASA

Članak 17.

Po ulici i na drugim javnim površinama na području Grada Hvara psi se moraju voditi na uzici tako da ne ugrožavaju sigurnost ljudi i životinja i ne ometaju odvijanje redovnog prometa u gradu i moraju nositi propisani znak.

Ako je pas agresivan ili pripada agresivnoj pasmini pasa posjednik je dužan osim što ga vodi na uzici, staviti mu i zaštitnu brnjicu.

Psi patuljastih pasmina i oni koji zbog anatomski neprikladne građe glave i čeljusti ne mogu nositi brnjicu, mogu se izvoditi samo na uzici.

U vrijeme kada nadležno tijelo zabrani kretanje pasa (kontumacija), posjednik ne smije psa izvoditi na ulicu i druge javne površine.

Članak 18.

Na području Grada Hvara dopušteno je slobodno kretanje pasa (uz nazočnost posjednika psa najdalje 50 m udaljenosti od psa) na određenim prostorima koje će utvrditi Gradsko poglavarstvo Grada Hvara, u roku do l. srpnja ove godine.

Članak 19.

Zabranjeno je voditi psa u:

- vozila javnog gradskog prometa, osim manjih pasa i mačaka u košarama ili naručju,

- prostorije za proizvodnju ili promet prehrambenih proizvoda,

- zatvorene ugostiteljske objekte (hotele, restorane, kampove i sl.)

- robne kuće, zanatske i trgovačke radnje, sajmove,

- muzeje, kazališta, izložbe, koncertne dvorane, prostorije gdje se održavaju priredbe i skupovi, škole, dječja i sportska igrališta,

- vjerske objekte,

- liftove, ako se tome protive osobe koje se nalaze u liftu,

- zdravstvene ustanove,

- javna kupališta i javne plaže,

- plaže u vremenu koje nije dopušteno,

- na zelene površine u Gradu koje su uređene kao travnjaci i cvijetnjaci i groblja.

Uvođenje pasa u zatvorene prostorije moguće je jedino ukoliko takva mjesta imaju primjeren prostor za njihov prihvat i smještaj.

Članak 20.

Odredbe ove Odluke o zabrani kretanja pasa ne odnose se na pse vodiče slijepih osoba.

Članak 21.

Posjednik psa dužan je očistiti javnu i drugu sličnu površinu koju je onečistio njegov pas.

IV. POSTUPANJE S NEUPISANIM PSIMA I MAČKAMA LUTALICAMA

Članak 22.

Psom lutalicom, u smislu ove Odluke, smatra se svaki pas koji luta ulicama i drugim javnim površinama bez nadzora, kao i pas koji nije označen na propisani način.

Mačkom lutalicom, u smislu ove Odluke, smatra se mačka o kojoj se nitko ne brine.

Mačke koje se nalaze u dvorištima ili oko stambenih zgrada i za koje brinu stanari zgrada, a ne postoji sumnja da su zaražene od opasnih bolesti, ne smatraju se lutalicama.

Članak 23.

Psi i mačke hvataju se na način i sredstvima koja im nanose najmanju patnju.

Psi i mačke lutalice te pse nad kojima nisu provedene propisane ili naređene zdravstvene i zaštitne mjere hvataju djelatnici veterinarske stanice ili druge ovlaštene osobe.

Članak 24.

Uhvaćeni psi i mačke čuvaju se sukladno Zakonu o veterinarstvu.

Uhvaćene pse i mačke odmah će pregledati veterinar i ukoliko ustanovi da boluju od zarazne bolesti, utvrdit će da se smjeste u poseban prostor te će se nad njima provesti odgovarajuće veterinarske zdravstvene mjere.

Za sve smrtno ranjene i neizlječivo bolesne pse i mačke, te pse i mačke koje iz drugih razloga predstavljaju opasnost za život i sigurnost ljudi i drugih životinja, kada to ustanovi veterinar, određuje se mjera usmrćenja.

Usmrćenje je dužan obaviti veterinar.

lznimno uklanjanje pasa i mačaka lutalica opasnih za okolinu mogu obaviti tijela unutarnjih poslova, čuvari lovišta i članovi lovačkih društava.

Strogo je zabranjeno trovanje pasa i mačaka, kao i nekontrolirano postavljanje otrova za glodavce na mjesta dostupna psima i mačkama tijekom provedbe deratizacije.

Članak 25.

O uhvaćenim psima i mačkama veterinarska će stanica, odmah nakon provjere podataka, obavijestiti njihove posjednike.

Ukoliko veterinarska stanica ne utvrdi posjednika psa ili mačke, obavijestit će Društvo za zaštitu životinja ili druge osobe koje će o njima preuzeti brigu.

Članak 26.

Troškove hvatanja, čuvanja, hranjenja, veterinarsko-zdravstvenih mjera, koje je veterinarska stanica poduzela prema uhićenom psu i mački, snosi njihov posjednik.

Troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi njihov posjednik.

Ako posjednik psa nije poznat, troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi Grad.

Članak 27.

Nadzor nad provodenjem ove Odluke obavljaju:

- nadležna tijela za poslove veterinarstva u primjeni odredaba članka 5., 6., 7., 8., 10., 14. stavka 2. i 4., članka 16., 17. stavka 4., članka 19., 24. i 25. ove Odluke,

- komunalno redarstvo u primjeni odredbi članka 14. stavka 3., članka 19. i 21. ove Odluke,

- nadležno tijelo za provodenje javnog reda i mira u primjeni odredbi članka 12., 13. stavka 1., članka 15. stavka 1., članka 17. stavka 1. i 2. i članka 19. ove Odluke.

Postupanje protivno odredbama iz stavka 1. ovog članka su prekršaji za koje nadležna tijela i komunalno redarstvo, u okviru svojih ovlasti, mogu poduzimati radnje i predložiti pokretanje prekršajnog postupka.
Shocked scratch
[Vrh] Go down
bastardo




Broj postova : 15
Registration date : 30.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimesri tra 23, 2008 8:53 am

corcak svaka cast, doboda son se ugusi od smiha, jos ovako rano izjutra Sleep
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet tra 24, 2008 1:29 am

bastardo je napisao/la:
corcak svaka cast, doboda son se ugusi od smiha, jos ovako rano izjutra Sleep

Lako se tebi smijat a meni nije smišno scratch a nebi nitebi da si study članak 26 Shocked a biče i nisi pa ti je smišno Very Happy a to članku lipo piše Shocked

Članak 26.

Troškove hvatanja, čuvanja, hranjenja, veterinarsko-zdravstvenih mjera, koje je veterinarska stanica poduzela prema uhićenom psu i mački, snosi njihov posjednik.

Troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi njihov posjednik.

Članak 26.

Troškove hvatanja, čuvanja, hranjenja, veterinarsko-zdravstvenih mjera, koje je veterinarska stanica poduzela prema uhićenom psu i mački, snosi njihov posjednik.

Troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi njihov posjednik.

Ako posjednik psa nije poznat, troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi Grad.


a di si sad Question Shocked Shocked sve ja moram platit Shocked a sad a vidi sad Shocked jedino me more spasit ovi zadnji dil ovoga članka 26 Shocked koji glasi study

"Ako posjednik psa nije poznat, troškove usmrćenja te ukopa psa ili mačke snosi Grad." Very Happy ako me oni sa Brzim Nogama ni prepozna Question dobro je aako je e unda nije dobro Sad

A jopet ako me pripozna Embarassed možda ga uspijem Very Happy da prostiš podmitit Idea da bi mu jednu mačku od Severine Very Happy ionako Severina ostala bez mlika Shocked pretrpla Shocked ima ona da prostiš prsa ili po naški da prostiš sise Very Happy al nema mlika Sad e sad ako i to ne upali scratch morat ću nešto drugo smislit scratch taman mora otić do izvršne vlasti Grada Idea a ja čuo da tamo rade nika Shocked dica sa Pjace bounce pa računam scratch kad su već dica Very Happy morebit da mi i oproste Idea jel tako bija bi red i način i ljudski Very Happy pa kad bolje sagledaš i pogledaš nisu cat krive šta neznaju čitat i pisat jel tako Question

Ako i to ne upali Embarassed pišem peticiju da se unda povataju svi pasi Idea po pjaci i okolnim ulicam Idea samo ne dirat morske pase No jer morski pas nije ka i ovi pas je on pas a opet nije scratch nešto zam zabuca scratch al nema veze jel tako Very Happy

moran ić mačkama prominit invuziju Sad još nisu došle ksebi a ko zna kad će doći ksebi a i kmeni scratch izgleda da će i meni tribat invuzija Embarassed
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepet tra 25, 2008 2:04 pm

Dobra Very Happy vijest cat Severini se povratilo mliko cheers Very Happy bounce
[Vrh] Go down
minja




Broj postova : 2
Location : zagreb-hvar
Registration date : 28.04.2008

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimeuto tra 29, 2008 10:54 pm

Pozdrav svima ,kako se namjeravamo ja i moj suprug preseliti na Hvar.Interesira nas jeli ovo istina u vezi ovih mačaka, jer mi imamo dvije mačke i malog psića.Istina da nisu sa pedigreom ali su nam dragi pa nebi volili da imamo problema.

Unaprijed zahvaljujemo i nadam se da ovo napisano od gos.Corcka nije sve istina.

Minja
[Vrh] Go down
igor
Admin
igor


Broj postova : 182
Age : 46
Location : For
Registration date : 06.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimesri tra 30, 2008 11:12 am

minja je napisao/la:
Pozdrav svima ,kako se namjeravamo ja i moj suprug preseliti na Hvar.Interesira nas jeli ovo istina u vezi ovih mačaka, jer mi imamo dvije mačke i malog psića.Istina da nisu sa pedigreom ali su nam dragi pa nebi volili da imamo problema.

Unaprijed zahvaljujemo i nadam se da ovo napisano od gos.Corcka nije sve istina.

Minja

u for ti je specificno pa tako i pasi i maske.

to se vidi i u tvom slucaju ... pas i maske skupa Shocked !

samo narpid, bit ce sve ok. samo dodjite... cheers
[Vrh] Go down
http://www.ffr.hr
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:24 pm

Sretan praznik rada 1 Svibanj (Maj) svima cheers
[Vrh] Go down
monkul




Broj postova : 20
Registration date : 02.12.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:35 pm

sunny sunny
pozdrav sa glavice svetega mikule...fažola, poskoci, partizani i Sunca ka u pričama iz davnina....
lol! lol!

živio još jedan neradni dan u kapitalizmu!!


ps.
kvragu opet son zaburto!!! prebaci ovo MOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet svi 01, 2008 2:50 pm

minja je napisao/la:
Pozdrav svima ,kako se namjeravamo ja i moj suprug preseliti na Hvar.Interesira nas jeli ovo istina u vezi ovih mačaka, jer mi imamo dvije mačke i malog psića.Istina da nisu sa pedigreom ali su nam dragi pa nebi volili da imamo problema.

Unaprijed zahvaljujemo i nadam se da ovo napisano od gos.Corcka nije sve istina.

Minja

Poštovana Gospođo Minja kako vidim iz priloženog posta da stvarno imate namjeru preseliti u naš divni Hvar što je ujedno i pohvalno s obzirom da nas je sve manje i da nas svi napuštaju.

Ovo moje "pisanje"o problemima sa mojim mačkama je daleko od istine,daleko je gore nego ovako opisano naime vlada totalna anarhija .
Naša divna Pjaca je zatrpana sa dotičnim "životinjskim svijetom" koji ne samo da suvereno "vlada" ti prostorom ,čak u momentima nestašluka se čak ne obaziru na Dicu Sa Pjace koja tu provode najveći dio dana.

Da Vas ne obeshrabrim jedan naš uzorni građanin je podnio zahtjev za držanje lavova i tigrova tako da Vaše mačke i mali psić neće predstavljati nikakav problem prilkom redovne šetnje po Pjaci.

lijepi pozdrav iz Hvara.Corcak.

Btw.Stojim Vam na raspolaganju u vidu pitanja na ovu temu. Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet svi 01, 2008 3:01 pm

monkul je napisao/la:
sunny sunny
pozdrav sa glavice svetega mikule...fažola, poskoci, partizani i Sunca ka u pričama iz davnina....
lol! lol!

živio još jedan neradni dan u kapitalizmu!!


ps.
kvragu opet son zaburto!!! prebaci ovo MOLIM TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Very Happy ako uvatiš koga puža od onih velikih cheers ostavi molim te bar jednog na dolac u onu agneciju "Fore Moj" Very Happy reci za Corcka pa ću ja doć uzest Very Happy ako im ne pobigne Sad hvala Very Happy
[Vrh] Go down
minja




Broj postova : 2
Location : zagreb-hvar
Registration date : 28.04.2008

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimeuto svi 06, 2008 11:05 pm

corcak je napisao/la:
minja je napisao/la:
Pozdrav svima ,kako se namjeravamo ja i moj suprug preseliti na Hvar.Interesira nas jeli ovo istina u vezi ovih mačaka, jer mi imamo dvije mačke i malog psića.Istina da nisu sa pedigreom ali su nam dragi pa nebi volili da imamo problema.

Unaprijed zahvaljujemo i nadam se da ovo napisano od gos.Corcka nije sve istina.

Minja

Poštovana Gospođo Minja kako vidim iz priloženog posta da stvarno imate namjeru preseliti u naš divni Hvar što je ujedno i pohvalno s obzirom da nas je sve manje i da nas svi napuštaju.

Ovo moje "pisanje"o problemima sa mojim mačkama je daleko od istine,daleko je gore nego ovako opisano naime vlada totalna anarhija .
Naša divna Pjaca je zatrpana sa dotičnim "životinjskim svijetom" koji ne samo da suvereno "vlada" ti prostorom ,čak u momentima nestašluka se čak ne obaziru na Dicu Sa Pjace koja tu provode najveći dio dana.

Da Vas ne obeshrabrim jedan naš uzorni građanin je podnio zahtjev za držanje lavova i tigrova tako da Vaše mačke i mali psić neće predstavljati nikakav problem prilkom redovne šetnje po Pjaci.

lijepi pozdrav iz Hvara.Corcak.

Btw.Stojim Vam na raspolaganju u vidu pitanja na ovu temu. Very Happy


Hvala na odgovoru.Ipak smo odustali bili smo za 1 Maj i nekako nam se čini da baš nije "podneblje" za naše ljubimce.

Pozdrav Minja.
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimeuto lip 03, 2008 12:27 am

Šteta šta niste bili Sad možda nekom drugom prilikom Very Happy za HRF ili slično Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:59 am

Na pjacu ništa novo Very Happy dica sa pjace i dalje se igraju Very Happy a pasa i pasa i još ovih istih Shocked vagun Shocked ma koji vagun vengo Shocked vagun i po Embarassed ima ih ulaze i u butige Shocked i niko ništa Shocked nema ni brze noge ni ruke ni glave Shocked ni ušiju ni repa Shocked ni sanitarne inspekcije Shocked ma nikakve inspekcije Shocked koja inspekcija kad je sad "in"vodati "beštije" svih vrsta bounce jer ako nešto ne vodaš nisi "in" Shocked proba ja ovu moju queen pa nije išlo kako triba Shocked napalo me društvo za zaštitu queen skoro završio u bajbokanu confused ni kriv confused ni dužan Shocked mislim jesam dužan nekima Embarassed para ali nije puno pa se ne smatram krivim Very Happy
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimesri srp 23, 2008 7:44 pm

Na pjacu ništa novo Embarassed sve da prostiš po starom Embarassed dica sa pjace se i dalje igraju bounce samo su ka nekako tužna Sad pita jednog a on meni da će ih još malo scratch izbacit iz vrtića Shocked a ja scratch da zašto scratch a ovi mali bounce da nisu bili dobri Shocked i da imaju još malo vrimena Shocked za popravni study a da on misli da je kasno Sad a ti mali je tutekarce ka šef Suspect šta on reče brte to ti je zakon Cool a je brte jaka nika faca pirat skoro sam se da prostiš ono u gaće Embarassed kad mi je ovo priča Rolling Eyes i sad nezna di će oće li (ova dica sa pjace) ić (ako padnu popravni) dalje u vrtić (ista soba) ili neku specijalnu školu scratch ja tužne priče majko moja Sad unda je poče plakat i unda je mu je došla mater:queen:
i naravno njegov brat Very Happy i unda su svi plakali da sam i ja osta bez teksta Sad i keksa Shocked drpio mi jedan mali bounce isto dite sa pjace bounce da mu je prešlo u naviku Shocked a kuš name scratch
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:19 am

Pjaca krcata ka šipak Very Happy nema pasa ni mačaka Shocked a lipote ne mogu opisat Very Happy sav sam se oblesvelio ka dite na sladoled Very Happy osta bez teksta scratch
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimečet kol 07, 2008 1:12 pm

Skoro me srce ošinulo Shocked zvoni telivun a ja još Sleep kad ko a ono ona glumica Very Happy iz one ljubavi šta je zabranjena Question da o svemu pišem o njojzi nisam Laughing pa o čemu pitam ja Shocked

da su njojzi tili otkinut oni perčin Shocked koji perčin Shocked pa njezin perčin Shocked pa ko Shocked pa jedan naš Shocked pa koji naš Shocked (svi su naši) Embarassed pa da ja znam koji a da se pravim važan (ja pa važan) Embarassed pa reci pa da neće da je sram Embarassed pa šta ti je radio a ona meni Shocked

da je ovi naš nju gađa rakovima u glavu i skoro otkinuo perčin Shocked ma kojim rakovima pitam ja a ona da neki mali rakići Shocked pitam ja a di su "rakići" a ona da su bili oni čas iz mora pa se razbižali po restaurantu:shock:
kom restaurantu a ona neće kaže Shocked da ja pročitam foje pa da vidim sam study pa da će mi se javit jopet Very Happy

kad nu belaja ova moja queen čistila kumpire Shocked i sve bacila u škovace Shocked i sad ja načudu šta reć kad zazvoni telivun
[Vrh] Go down
corcak




Broj postova : 143
Location : For
Registration date : 11.11.2007

PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitimeuto lis 21, 2008 2:43 pm

Počeli brat masline ,pjaca prazna Very Happy biće ulja narod viče cheers a u mandrač opet oni brodi Shocked a bolji je prazan Very Happy a zabranjuju pušenje Shocked živio HZZo-i svaki ne-pušački Vo Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





PJACA Empty
PostajNaslov: Re: PJACA   PJACA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PJACA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FREE FOR RADIO :: Grad Hvar-
Forum(o)Bir: